Afyon Jigolo Arayan Bayan Numaraları

Afyon dul bayan numaraları arayan erkekler arkadaşlar merhaba. İsmim Dilek 32 yaşında evlenip boşanmış çocuksuz dul bir bayanım. Yapmış olduğum yanlış evlilik bana hayatın birtakım gerçeklerini gösterdi, bu yüzden bundan sonra ki yaşantımda daha dikkatli olmak ve kendim adına güzel şeyler yapma amacındayım.

Tercihen benim gibi evlenip boşanmış, çocuklu yada çocuksuz 30 yaş üstü aklı başında konuşmasını bilen, Bunu laf olsun diye demiyorum aslında birtakım şeylerden çok sıkıldığım amacıyla kimseyi çekecek durumum yok bu yüzden kendini bilen, kendisine güvenen ikimize de güzel şeyler yaşatacak bakımlı kibar beyler ile sohbet etmek sonrasında da tanışmak istiyorum..

Afyon Dul Bayan Numaraları

Afyonkarahisar merkezde yalnız yaşıyorum beklentim muhakkak evlilik ya da maddiyat değil . Kendi ayaklarımın üstünde durabilecek kapasiteye sahibim, ve durumu hazırda yapmış olduğum bir iş çalışmış olduğum bir yer var, kimseye ne yük olurum ne de ondan bir şey beklerim. Dul bayan numaraları arayan kadın avcılarda muhakkak benden uzak dursun zira aradığınız şahıs ben değilim.

Kısaca sevdiğim şeylerden ve fiziksel olarak kendimeden bahsetme gerekirse, 175 boyunda 60 kiloda gayet hoş sıcakkanlı güler yüzlü biri olduğumu düşünüyorum. Zaten fotoğrafta da görüyorsunuz :)). Evde vakit geçirmeyi çok severim.

Yemek yapmakta da kendime gerektiğince güveniyorum nefis yemekler yaparım şuandan söylemesi :)). Sinemaya gitmek film izlemek vazgeçemediğim eğlencelerim arasındadır..

Afyon Bayan Arkadaş

Arayışım muhakkak, Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ,‎ Evciler,‎ Hocalar, İhsaniye, ‎İscehisar, Kızılören,‎ Sandıklı,‎ Sincanlı, Sultandağı, Şuhut gibi Afyonun ilçeleridir. Bunların haricinde muhakkak diğer yakın etraf şehirlerden arayışım yoktur.

Zamanı az, sıksık çalışan, evli olup yalan söyleyen, Yakın etraflerde olup Afyon’dayım diyen şahıslar rica ediyorum yazmayın. Şayet benim gibi Afyon dul bayan numaraları arayan erkekler varsa lütfen benimle bu ilan üzeriden yorum bırakarak iletişime geçsinler.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*