Bayanım erkek arkadaş arıyorum

Bayanım erkek dost arıyorum.Jigolo kiralamak istiyorum İlanımı okuyan herkese merhaba. Ben hayatın insanalara sunmuş olduğu güzelliklerle mutlu olan maddiyattan çok maneviyata ve dostluğa ehemmiyet veren sigara alkol kullanmayan neşe dolu kıpır kıpır lisans mezunu 27 yaşında son derece bakımlı bir bayanım.

Her kadın gibi alışverişi seviyorum :)) 165 boyunda 52 kiloda sarı saçlı beyaz tenli çıtı pıtı bir bayanım. Sinema müzik dolaşmak gibi rutin alışkanlıklarım var. Gece gezmeleri gibi alkollü ortamların yerine ailemle evimde olmak sevdiklerimle süre geçirmek beni daha çok mutlu ediyor. Tam bir ev kuşuyum yani 🙂

Whatsapp’tan Sohbet Edecek Bayan mı Arıyorsun? Hemen İlanı Oku
Saygısız kendisini denetim edemeyen, sinirli, şahsi bakımına özen göstermeyen şahıslar lütfen bana yazmasın. Hayatta ki ilk önceliğim saygıdır lütfen sizde bana ve etrafınıza karşı öyle olun.

İlanımı okuyup bayanım erkek dost arıyorum diyen yakışıklı karizmatik beylerden ricam ciddi düşünmeleri. Bu düşüncedeki şahıslar bana mesaj bıraksınlar. Amacım yalnızca ileriye dönük ciddi temaslar yaşam sürdürmek ve niyette kısmette varsa evlenmek.

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*