Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Menü

evli çiftler

26 Eylül 2017 - Genel
evli çiftler

Cinsellik sözhususu olunca sınır tarif edmeyen insanlar var. Örneğin Jigolo Arayan Evli Çiftler bu hususta son derece cesaretliler. Evliliklerde cinsellik bir müddet sonra ilk senelerdeki heyecanını yitiriyor galiba. Tarzınızda farklılık yapmadığınız vakit da yatak yaşamı insana zehir olabiliyor. Evli Çiftler, Jigololar ile bu hali çözmüş gibi gözüküyorlar. Eski heyecanı geriye getirmek adına Rentboy arıyorlar. Birkaç saatlik Jigolo hizmeti belki de kaybettikleri eski heyecanı bulmalarına yardım ediyordur.

Evli çiftlerin Jigolo kiralamalarının bir diğer ve mühim nedeni daha var. Değişik nedenlerden ötürü ereksiyon olamayan ya da bazı rahatsızlıklardan ötürü cinsel performansı tamamıyla sıfırlanmış erkekler, eşlerinin cinsel gereksiniminı karşılayabilmek istiyorlar. Bunun en basit yolu şeklinde de bir Rentboy ile anlaşarak belli günlerde eşleriyle eş güdümlü olmasını istiyorlar.

evli çiftler” üzerine 2 düşünce

İnadınaa

Slm ben ismail evli çiftlerle görüşebilirim daha önceden tecrübem var yaş 23 boy 172 kilo 62 fiziksel görünüş ve yaş hiç önemli değil sadece dürüst olsun gerisi zaten olur

Yanıtla
Ahmet

Merhaba sizinle tanışmak istiyorum kabul edersenizçağrı herpozisyona acıgım şehirfarketmez yaş farketmeztatmin ederim

Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir