Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Menü

jigolo mekanları

26 Eylül 2017 - Genel
jigolo mekanları

Büyük kentlerde Jigololar’ı ve Jigolo Arayanları aynı mekanda toplayan Jigolo Mekanları bulunmaktadır. Jigolo Arayan Bayanlar geceleri bir kaç kadeh içki içip eğlenmek için gittikleri bu mekenlardan genelde yanlarında bir Jigolo eşliğinde çıkarlar. Çünkü o bölgeye gidiş hedeflerı gerçekten budur. Bunu bilen Jigololuk yapan erkekler de aynı mekana Zengin ve Olgun Bayanlar ile tanışmak için gelirler. Yani herkes aradığını Jigolo Barları’nda basitçe bulabilir. Eğer Jigololuk yapıyorsanız böyle bölgeleri tesbit edip, gecelerinizi değerlendirmenin yollarını bulabilirsiniz.

Emin olun ki, tek kafasınıza gittiğiniz Jigolo Barları’nda bir anda çevrenizda sizden hizmet alabilmek isteyen çoğu Zengin ve Dul Bayan ile karşılaşacaksınız. Hele bir de kullanım oranı yüksek bir Jigolo iseniz, kendi aralarında rekabet ettiklerini bile görebilirsiniz. Evet sevgili Jigololar, sıklıkla yaz partilerinin tertiplendiği Jigolo Barları’nda şova hazır olma süresiniz geldi. Jigolo Arayanlar sizden hizmet bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir