Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Menü

jigolo tutmak istiyorum

26 Eylül 2017 - Genel
jigolo tutmak istiyorum

Jigolo olmak istiyorum diyen herkesin Jigololuk yapabileceğini düşünmemek gerek. Belli donanımlara bulunduran erkeklerin Jigolo Olma mümkünlülüğü çok daha yüksek tabi ki. Bunun için biraz özveri, cesaret ve kararlılık lazım. Beslenmenize, dış manzarasınüze, centilmenliğinize de ehemmiyet vermelisiniz. Kara kuru, sıska, üstü başı uyumsuz, saçı sakalı birbirine girmiş birini hiç bir Jigolo İsteyen Bayan tercih etmez. Kendiniz için yapabileceğinizin en iyisini yapıp, evvel işe şunlardan başlamak doğru ismim olacaktır.

Fit bir bedene sahip olmak resim manada en büyük üstünlüğünız olacaktır örneğin. Spor salonlarında geçireceğiniz günde 2 saat sizi dilediğiniz beden hatlarına ulaştnehir için yeterlidir. Genellikle yazın giydiğiniz ince badyler ve gömlekler beden hatlarınızın meydana çıkmasını sağlar biliyorsunuz. Jigolo Arayanların ilgilerini çekebilmek için bu tür bir bedene gereksiniminiz olacak. Kaslarınızın dikkat çekicileştiği, kuvvetli güçlü kollara mevcut olduğunuz ilgi çektiğinde kollarınız arasında olmayı isteyecek birçok Olgun ve Zengin Bayan olacaktır emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir