jigololuk hakkında

Jigolo sitesi olarak etkinlik gösteren adgörseliz Jigolo isteyenler doğrulusunda ziyaret edilmektedir. Sizlerin verilen veriler bu yönden oldukça önemlidir, Jigololuk itimat gerektiren bir haldir bu sebep ile düzmece veriler ve değişik görseller ile katalog meydana getirmek siz Jigoloların dez üstünlüğüdür. Gerçek veriler ve görseller her vakit Jigolo arayan şahıslar doğrulusunda daha öneme alınmaktadır. Jigolo olmak istiyorsanız, Jigololuğun gerektirdiği halleri enine boyuna tetkiklı ve kendinizi bu hususta yetiştirmelisiniz.

Bilgi dağarcığınız, genel külcinsiniz, dış görünüşünüz ve centilmenliğinizle, Jigololuk vakit içinde sizin için çocuk oyuncağı durumuna ilerikitir. Üstünde ısrarla durduğumuz en mühim mevzu resimliğinizdir. Uyumsuz kıyafetler, uzamış saç sakal, fırçalanmamış dişler, boyasız ayakkabılar Jigolo Arayanlar’ın en fazla gözüne batacağı detaylardır. Aynanın karşısına geçtiğinizde beni bu yolla Olgun ve Zengin Bayanlar beğenir diye düşündüğünüz an Jigololuk için kıvama gelmişsiniz demektir.

Biz Kimiz ?

Türkiye’nin en büyük Jigolo Sitesi bulunduğumuz konusu ile ilgili iddialıyız. Amacımız siz Jigolo adaylarının kataloglarını yayınlayarak Jigolo arayan kadınlara ve Jigolo İsteyen başka şahıslara ulaştnehirtadır. Jigolo Sitesi aramalarında Google, Bing ve Yahoo gibi büyük arama motorlarında ilk Sırada olan sitemiz tanıtımınızı en uygun şekilde gerçekleştirmektedir. Etkileşime geçerek aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Kesinlikle ve mutlaka Jigolo İlanı sunan adgörseliz Jigolo adaylarından mutlaka iş yönlendirmesi adı altında hiç bir ücret talep etmemektedir. Siz Jigololar bu yolla sizi arayan icatturma adı altında sizlerden ücret eden şahıslara mutlaka itibar etmeyiniz.

Gerçek ve yasal bir Jigolo Sitesi katiyen sizi bir müşteriyle icatturamaz ve sizin üzerinizden komisyon alarak gelir elde edemez. Sizden alınabilecek tek ücret profilinizin yayınlanıp reklamınızın uygulanabilmesi için bir seferliğe mahsus olmak suretiyle alıncak üyelik ücretidir. Farklı söylemlerle sizi üye yapmaya çalışan ve müşteri yönlendirmesi gerçekletireceğini söyleyen Jigolo Siteleri’ne karşı lütfen azami derecede ilgili olun.