Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Menü

jigololuk nasıl yapılır

26 Eylül 2017 - Genel
jigololuk nasıl yapılır

Jigololuk nasıl yapılır hakkında bilgiler vereceğiz.Bu işi gerçekleştirmek isteyen erkeklerin ilk önce şunu akıllarından çıkarmamaları lazım olur. Bir Jigolo her vakit nazik, kibar ve sevecen olması gereklidir. Zengin ve Olgun Kadınlar size ödedikleri ücret karşılığında bunu bekler. Jigololuk gerçekleştirmek için evvel kendi etrafınızdeki Zengin Dul Bayanlardan işe başlayabilirsiniz. Çevrenizde bu hususta arayış içinde olan Bayanlar kesinlikle bulunmaktadır. Çalıştığınız bölgeda da rağmenıza böyle istekleri olan Jigolo İsteyen Kadınlar çıkabilir. Bu sizin için bir başlangıç olacaktır. Jigololuk meslek durumuna getirmek dilediğiniz birşey ise Jigolo Siteleri’ne Üye şeklinde de Jigololuk yapmanız olası. Biraz tetkikk sizi doğru yola götürecektir.

Jigolo Siteleri’ni araştırırken de ilgi etmeniz gereken birkaç ayrıntı konusu ile ilgili sizi uyarma gereği duyuyoruz. Malesef sektörde ilan ve reklam yayınlamak yerine, size müşteriyi biz buluyoruz, haftada birkaç müşteri sağlıyoruz diye üye yapmaya çalışan ya da sizi dolandırmaya çalışan Jigolo Siteleri sahip olunan. Bu hususta titiz ve ilgili davranmanızı öneririz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir