Jigolo Arayan Hanım Ahu

Merhabalar beyfendiler nasılsınız umut ederim iyisinizdir ben bu jigolo sitesi için yeni jigolo arayan bayanlar olarak üye oldum .Ben İzmir Bornova’da ikamet ediyorum .
Adım Ahu 45 yaşlarında açık kumral sarıya meyyal saç rengim var 1.67 uzunluğunda 64 kilodayım.Evli biriyim ve eşimden gizli saklı saklı saklı saklı saklı saklı saklı saklı olmak zorunda oldukça dikkatli olmak zorundayım.Eşim beni sürekli çıkmış olduğu iş seyahatlerinde aldattığı için bir nevi misilleme bir nevi intikam almak için girdiğim bu yolda Görkemli insanlardır.
Görkemli Jigolo ajansı ile beyler tanıdım.Hakkaten bana oldukça iyi davrandılar bana evliliğimin ilk yılları kocam iyi mi davranıyors o şekilde davrandılar ve beni hem fizyolojik hemde duygusal anlamda oldukça rahattlattılar.Bi an için keşke Jigolo siteleri deneyimini daha ilkin tatsaydım keşke bu kadar eşime tevazu göstermeseydim dedim.
Özetlemek gerekirse ayda bir yada iki kere Jigolo ajansları üstünde yakışıklı erkekler kiralıyorum. İzmir jigolo beyler ile Gizlilik içinde olmak koşulu ile efendi dürüst sırdaş beylerle tanışabiliriz.Gerisi gelir aslına bakarsan.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir